Dakaras. 4 diena. Media skirtukai atveria vartus

Startas! Tiesa, beveik. Dar tik podiumas.

Startas! Tiesa, beveik. Dar tik podiumas.

Sausio 4 – oficiali šių metų Dakaro starto data. Tiesa, šią dieną niekas nelektyniauja, tik važiuoja Rosario gatvėmis iš užtvarų padarytu koridoriumi ir džiugina vietinius gyventojus bei stebėti Dakaro iš už jūrų marių atvykusius žiūrovus.

Karštis čia didžiulis ir tenka pastoviai gerti vandenį. Vietiniai Argentiniečiai gaivinasi arbata Mate, kurios, dėka jų svetingumo, ne kartą teko paragauti ir man. Aišku, dėl to dėkoti galima ir komandos aprangai, su kuria tikrai atkreipdavome dėmesį, tačiau kai užsidėjome privalomus žurnalistų skirtukus atsivėrė dar daugiau vartų ir galimybių.

Vos pasidabinęs oficiala Dakaro atributika sulauki nesvietiškai daug dėmesio

Vos pasidabinęs oficiala Dakaro atributika sulauki nesvietiškai daug dėmesio

 

Šiandien lepinomės saulės spinduliais 38 laipsnių karštyje. Deja, prognozės neguodžia ir rytoj žada net 40 laipsnių karščio. Savijauta tikrai nėra bloga ir po truputį įsivažiuojam į ritmą, bet miego trūkumas ir temperatūra daro savo: vakarop vis sunkiau pavilkti kojas. Kuriam laikui atgaivina dušas, bet po sočios ir skanios vakarienės taip ir norisi kryžium kristi į lovą. Vis dėlto, grįžus paprastai dar laukia 3-5 valandos darbų.

Sraigtasparnių daug

Sraigtasparnių daug

Tema: 2014: Dakar , Naujienos, informacija

Atsakyti

El. paštas neviešinamas Privalomi laukeliai pažįmėti *

Tekste Jūs galite naudoti šiuos HTML kodus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*