Dakaras. Antroji diena. „Saugokite techniką“

Rosario pasiruošęs Dakarui

Rosario pasiruošęs Dakarui

Kol pirmoji diena alino neįprastai aukšta temperatūra, antrąją dieną, kad ir vos vėsiau buvo, taip pat „karštai“ alino darbai. Tai yra paskutinė diena ruošiant automobilį techninei komisijai – galimybė užbaigti visą krūvą smulkių darbų, kurių neturėjome galimybės nuveikti Lietuvoje. Tuo tarpu mums reikia užsitikrinti ryšį viso dakaro metu. Šiuo metu turiu tam tikrų problemų su duomenų siuntimu, tačiau tikiuosi, artimiausiomis dienomis jas išspręsime.

Jeigu automobilis padabintas Dakaro lipdukais, vietinių gali būti palaikytas rimtu lenktynininku

Jeigu automobilis padabintas Dakaro lipdukais, vietinių gali būti palaikytas rimtu lenktynininku

Vis nepaliauja stebinti vietinių žmonių dėmesys Dakaro maratono dalyviams. Jei jau automobilis apklijuotas specialiais lipdukais – tave jau liko „kietu“ lenktynininku. Vietiniai dar nelabai skiria, kurie numeriai yra lenktynininkų, kurie techninio palaikymo ar medijos komandų transporto.

Kai kurie vietiniai labiau laukia ne paties Dakaro, o jo dalyvių turto

Kai kurie vietiniai labiau laukia ne paties Dakaro, o jo dalyvių turto

Tvarkant įvairius reikalus turėjome progą pasivaikščioti po Rosario senamiestį, kuris tikrai neatrodo kriminogeninis, tačiau per visą dieną sulaukėme bent dvidešimties žmonių priminimo saugoti kameras, nes jas gali… atimti. Tiesa, per visą dieną sutikome tik visną grupelę vaikigalių, kuri kėlė įtarimą. Tačiau didesnė mūsų kompanija ir fotografijos, tinkančios policijos paieškų tarnybai juos atbaidė. Nelietė mūsų.

Nusidobus į miesto, vadinamąjį

Nusidobus į miesto, vadinamąjį „downtown“ ne visi būna šiltai, ar tuo labiau draugiškai nusiteikę

Kad šie priminimai nėra iš piršto laužti, parodo tai, kad šiandien vienos gamyklinės komandos nariai „paaukojo“ vieną krepšį su dokumentais ir 20 000 pinigų po to, kai sutiko nusifotografuoti su vietiniais. Ypatingai atsargiems reikės būti podiumo dieną, kai aplink buriuosis milžiniška masė žmonių.

Tema: 2014: Dakar , Naujienos, informacija

Atsakyti

El. paštas neviešinamas Privalomi laukeliai pažįmėti *

Tekste Jūs galite naudoti šiuos HTML kodus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*