Geriausias Lietuvos vairuotojas 2010

Tituluoti ralio meistrai, kalbėdami apie automobilių sportą, mėgsta pajuokauti, kad „tai ne šachmatai – čia reikia galvoti“. Iš tiesų, nei sukti vairaratį, nei dirbti pavarų perjungimo svirtimi ar stabdžių-sankabos-akseleratoriaus pedalais daug jėgos nereikia. Reikia tik teisingai įvertinti situaciją kelyje bei tiksliai naudoti mašinos valdymo instrumentus. Ir dar viena „smulkmena“ – reikia treniruotis.

Devintąjį kartą organizuojami „Geriausio Lietuvos vairuotojo“ rinkimai yra beveik tobula galimybė visiems ambicingiems automobilininkams išmokti vairuoti dar geriau, nei tai daro šiuo metu.  Konkurso rengėjai – „Lietuvos žurnalistų autoklubas“ drauge su partneriais iš „Regitros“ – paruošė tikrai neprastų smegenų mankštos bei praktinio vairavimo pratimų paketą.

Dalyvauti ir pasistengti nuskinti absoliutaus nugalėtojo laurus verta dėl labai pragmatiškos priežasties: tiksliausiai į klausimus atsakinėjęs ir greičiausiai slalomo trasą įveikęs žmogus gaus lėktuvo bilietus ir akreditaciją į vieną svarbiausių automobilininkų forumų visame pasaulyje – tarptautinę Ženevos automobilių parodą, vyksiančią 2011-ųjų kovą.

Antrąją vietą užėmęs konkurso dalyvis bus pakviestas į „JutaRacing“ sportinio vairavimo mokyklą Trečiasis geriausiai pasirodęs automobilininkas dovanų gaus žieminių padangų komplektą.

15min.lt informacija

Tema: Naujienos, informacija

Atsakyti

El. paštas neviešinamas Privalomi laukeliai pažįmėti *

Tekste Jūs galite naudoti šiuos HTML kodus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*