Kaunas – krepšinio sostinė


Daugiau nei penki šimtai dalyvių, minios susidomėjusių praeivių, keturios valandos intensyvaus darbo — ir Kaunas Lietuvai bei Europai tarė: „Čia yra krepšinio sostinė!“ Rugsėjo 2-ąją Kauno senamiestyje buvo nufilmuotas miestą ir krepšinį reprezentuojantis muzikinis vaizdo siužetas.
Vienas iš idėjos autorius Kauno vicemeras Povilas Mačiulis sakė, jog šis Europos krepšinio čempionatas ilgam išliks atmintyje ne tik dėl to, kad vyko mūsų šalyje, bet ir dėl įamžintos sirgalių nuotaikos. „Filmavimo aikštelėje tvyrojo tokia atmosfera, tarsi mūsų krepšininkai jau būtų iškovoję aukso medalius, — įspūdžiais dalijosi P. Mačiulis. — O tai, kad į mūsų kvietimą filmuotis atsiliepė tiek daug žmonių dar kartą įrodo, koks Kaunas yra vieningas. Nuo mažųjų krepšininkų ir skautų, studentų, Kauno universitetų, kolegijų studentų, teatrų, šokių kolektyvų ir specialiųjų tarnybų pareigūnų iki senjorų klubų atstovų — visi audringai traukė Lino Adomaičio dainos „Stipriausias vardas“ žodžius“.
Vaizdo siužeto pirmame epizode pasirodęs dainininkas L. Adomaitis džiaugėsi, kad buvo pasirinkta būtent jo sukurta daina „Stipriausias vardas“, įrašyta su Kauno „Burgundiškuoju choru“. „Man didžiulė garbė atstovauti savo miestui. Iš visos širdies dėkoju projekto organizatoriams už kvietimą prisidėti“, — sakė dainininkas.
Kadangi vaizdo siužeto trukmė buvo numatyta ilgesnė nei daina, autoriui teko vienu posmeliu ją pailginti — įrašyti anglišką dainos versiją. Pagelbėti sutiko „Žalgirio“ vidurio puolėjas Omaras Samhanas. „Galėsiu savo draugams Jungtinėse Valstijose parodyti, kaip kauniečiai yra pasiutę dėl krepšinio, — šypsojosi krepšininkas. — Taip ir parašykite — pasiutę.“

Tema: Naujienos, informacija , aut. Aidas Bubinas

Atsakyti

El. paštas neviešinamas Privalomi laukeliai pažįmėti *

Tekste Jūs galite naudoti šiuos HTML kodus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*