Paskelbta temoje: Operatoriaus kelionės

Vilkaviškis – miestas pietvakarių Lietuvoje, Marijampolės apskrityje, 23 km į šiaurės vakarus nuo Marijampolės. Vilkaviškio rajono savivaldybės centras, Vilkaviškio miesto seniūnija, yra apylinkių seniūnijos, vadinamos Šeimenos seniūnija, centras. Vakaruose už miesto telkšo Paežerių ežeras. Vilkaviškis randasi tarp Šeimenos ir Vilkaujos upių santakos.

Tema: aut. Aidas Bubinas , Naujienos, informacija , Operatoriaus kelionės

Aidas Bubinas „Honda Crosstourer“ motociklu grįžo į Murmanską

Maršrutą viduryje kelio modifikavęs ir tarpine stotele vietoje Magadano Vladivostoką pasirinkęs A.Bubinas jau pasiekė kelionės tikslą – sugrįžo į Murmanską. 21739 km kelionėje jis užtruko 15 dienų ir 23 valandas. Kelyje Murmanskas-Vladivostokas jis užtruko 8 dienas ir 20 val., o atgal – 7 dienas ir 3 val.

A.Bubinas pripažino, kad yra labai pavargęs ir vos finišavęs griuvo miegoti. „Per 25 valandas nuvažiavau 2300 km“, – sakė motociklininkas. Kokiais keliais buvo įveikti tie 2,3 tūkst. km – nuotraukoje žemiau.

Aido Bubino nuotr./Kelias Rusijoje

Aido Bubino nuotr./Kelias Rusijoje

V.Milius tuo tarpu nekeitė pradinio maršruto, kuris siekia beveik 24 tūkst. km (iš jų 6 tūkst. km – be asfalto), tad iki finišo jam liko dvi-trys dienos, arba apie 3,5 tūkst. km.

„Ilgam maršruto neplanuoju, tad nepasakysiu, kada turėčiau pasiekti Murmanską. Planuoju apie 500 km į priekį“, – sakė V.Milius, ketvirtadienio popietę pasiekęs Tiumenės miestą.

Jis teigė, kad atgal keliauti yra paprasčiau dėl laiko juostų keitimo. Jeigu važiuojant į Rusijos rytinę pusę kiekvieną dieną „dingdavo“ po 1-2 valandas, tai grįžtant atgal, kiekviena diena tampa turinčia 25 ar 26 valandas.

Tema: 2014: Murmanskas - Magadanas , Naujienos, informacija , Operatoriaus kelionės

23»