Tadas Blinda

Tadas Blinda. Pradžia.
Vasario menesį didžiuosiuose ekranuose planuota premiera nukelta į rugsėjį. Tai filmas apie Žemaitiją prieš pat Didįjį lietuvių sukilimą ir laikotarpio sukrečiančius įvykius. Tai filmas apie legendinio svieto lygintojo Tado Blindos jaunystę.
„Tadas Blinda. Pradžia“ – pirmasis lietuviškas istorinis nuotykių filmas, kuriamas per pastaruosius 20 Lietuvos Nepriklausomybės metų.

LEGENDA GIMSTA!
1861-ieji. Baudžiavos panaikinimą apraizgiusios politinės intrigos atokiame Žemaitijos kaime netikėtai virsta kautynėmis. Jas įžiebė jaunas intrigantas, iš Sankt Peterburgo atsiųstas caro kariuomenės karininkas Janekas.

Įsisukusios istorijos girnos įtraukia ir taikius baudžiauninkus, ir praeities vaiduoklių kankinamą dvarininką Bernardą Gruinių, ir jo dailiąją dukterį Kristiną.

Veiksmų sūkuryje atsitiktinai atsidūrusiam Tadui tenka atsisveikinti su nerūpestinga kasdienybe ir prisiimti atsakomybę iš pradžių už savo, o vėliau ir už kitų – draugų bei mylimų žmonių gyvybes.

Mėgindamas suvokti savo vietą žiaurioje tikrovėje, Tadas atranda vertybes, dėl kurių verta gyventi ir mirti. Kova už laisvę, teisingumą ir meilę prasideda. Taip gimsta legenda apie Tadą Blindą.

Vaidina: Tadas Blinda – Mantas Jankavičius, Agnė Ditkovskytė, Antanas Šurna, Andrius Kaniava, Dainius Kazlauskas, Vidas Petkevičius, Tatjana Liutajeva, Jokūbas Bareikis, Mykolas Vildžiūnas, Donatas Banionis

Tu taip pat gali tapti dalimi legendos paremdamas lietuvišką kiną!

Siųsk SMS numeriu 1567:
BLINDA2 – 2 Lt
BLINDA5 – 5 Lt
BLINDA10 – 10 Lt

www.tadasblinda.lt informacija

Tema: Naujienos, informacija

Atsakyti

El. paštas neviešinamas Privalomi laukeliai pažįmėti *

Tekste Jūs galite naudoti šiuos HTML kodus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*