VUŽK žygis valtimis

Vieną ankstų šeštadienio rytą grupelė Vilniaus Universiteto žygeivių klubo narių, bei šiaip megstančių aktyviai leisti laiką piliečių iššsiruošė pasiplaukiojimui valtelėmis po Aukštaitijos nacionalinio parko ežeryną, ketindami praplaukti 7 ežerus ir 3 upelius.
Kas traukiniu, kas automobiliais ar net dviračiais, atsidūrėme Palūšėje (Ignalinos raj.), nuo kur prasidėjo dvi dienas trukęs, pareikalavęs šiek tiek jėgos, daug juoko ir puikių emocijų, žygis. Žavėjo viskas: nuostabūs Aukštaitijos nacionalinio parko vaizdai, protarpiais išlendanti saulutė, nepagaileta buvo ir lietaus, kuris i šį žygį įnešė dar daugiau emocijų ir puikios nuotaikos.
Pakeliui sustojome prie seniausio tose apylinkėse ąžuolo, iš kurio pasisėmėme energijos, sužaidėmė tradicinį Žygeivių klubo žaidimą „Dramblį“ ir plaukėme į sekančią sustojimo vietą – Ladakalnį, nuo kur atsivėrė vaizdas į visus ežerus, numatytusi mūsų maršrute.
Pasiekus kelionės galunį tašką, laukė ne ką geriau nuteikęs vakaras: laužas (kuris ne tik leido iššikept dešreles, bet šildė bei džiovino suslapusius, bet linksmai nusiteikusius žygeivius), vedlio pono Tado Šidiškio pasakojimai, gitaros skambesys, dainos ir nesiliaujanti kukuot gegutė.
Sekmadienis išaušo vasariškai šiltas, nuo ryto lepindamas mus saulute. Laukė 15 km kelias atgal septyniais ežerais ir trimis upeliais. Ir vėl kelionė atgal i sostinę.
Vilniaus Traukinių stotyje atsisveikinę pagal Žygeivių klubo tradicijas, išsiskirtėme… Nuplaukus 30 kilometrų liko malonus nuovargis, geros emocijos ir praplėstas pažįstamų ratas.

Tema: Operatoriaus kelionės

Atsakyti

El. paštas neviešinamas Privalomi laukeliai pažįmėti *

Tekste Jūs galite naudoti šiuos HTML kodus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*