Ambersail

Ambersail…žodis kuris tūlam lietuviui, net neturinčiam nieko bendra su jūra ir buriavimu, yra girdėtas, pažįstamas, mielas ir keliantis pasididžiavimą. Ambersail – tai jachtos vardas, jachtos, kuri asocijuojasi su Lietuva ir laisve. Jachtos, kuri 2009 metais apiplaukė aplink pasaulį, siekdama pažymeti Lietuvos vardo paminėjimo tūkstantmetį ir trijų lietuviškų jachtų – Lietuva, Audra ir Dailė plaukimo per Atlantą dvidešimtmetį.
„Vienas vardas – Lietuva“. Su šiuo šūkiu 2008 metų spalio 5 dieną startavo „Tūkstantmečio odisėja“ – Lietuvos buriuotojai išplaukė aplink pasaulį. Klaipėdoje startavusi jachta „Ambersail” per 200 plaukimo parų įveikė 43 427 jūrmyles. Aplink pasaulį plaukė 11 įgulų ir 120 buriuotojų.
Butent jūroje tu jautiesi laisvas. Laisvas nuo žemiškų rūpesčių ir problemų, laisvas nuo pašaliniu minčių. Laive esi tik tu, keli asmeniniai daiktai ir nauji bei seni draugai, kuriais tu privalai pasitikėti, kaip pačiu savimi. Jei gyvenimo modelį iš jūros perkeltume į gyvenimą ant žemės – gyventi būtų labai paprasta, sako kapitonas Paulius Kovas. Ir jis kaip visuomet teisus. Kapitonas laive visuomet teisus !

Trumpas video:

Ilgas video:

Savaitė su Ambersail from operatorius.lt Aidas Bubinas on Vimeo.

Tema: 2012: AmberSail , Naujienos, informacija , aut. Aidas Bubinas

Atsakyti

El. paštas neviešinamas Privalomi laukeliai pažįmėti *

Tekste Jūs galite naudoti šiuos HTML kodus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*