Bėganti nuotaka

Penki metai prabėgo, kaip viena diena. Taip taip 2014 metų rugsėjo 27 dieną sukanka lygiai penkeri metai projektui “Bėganti nuotaka 2”
Pasibaigus 2009 video filmavimo sezonui, Edmundas Sipkus (Fresco) ir Eigirdas Scinskas (E-S foto) sugeneravo idėją pagimdyti tęsinį vaizdo klipui “Beganti nuotaka”. Klipas buvo sukurtas, kaip reklama vestuvių parodai “Mūsų vestuvės”, kuri vyko viešbučio „Radisson Blu Hotel Lietuva“ konferencijų ir renginių centre. Idėja gimė iš to, kad vestuvių dieną dauguma jaunųjų bijo arba tiesiog neturi laiko išbandyti nestandartinius dalykus. Baigiantis vasarai kuomet visi su vestuvėmis dirbantys žmonės darosi laisvesni nuo savo tiesioginių darbų sukviesti juos į vieną komandą, kur kas lengviau. Kaip tarė taip ir padarė… suorganizavo nerealų, vienos dienos – nuo ankstyvo ryto iki velyvo vakaro, filmavimo – fotografavimo ‘workshop’a’. Sukvietė vestuvių operatorius, fotografus, vizažistus, “nuotakas” pajungė vestuvinių suknelių nuomą, apie 60 juodų Mercedes nuomuojamų vestuvėms, vestuvių planuotojus, renginių organizatorius ir net vieną šaunią baleto šokėją – Nailia Adigamova. Istorija nutyli kiek laiko reikėjo tam , kad apdoroti visą gautą medžiaga tačiau viso to pasekoje gimė trys klipukai. Pirmasis “pagrindinis” pagal Apocalyptica muzika, kurio prasmę sunku suprasti nepažiurėjus “back stage” arba “macking off” filmuką, na ir trečiasis linksmas ir nuotaikingas sulipdytas pagal Eglės— Jurgaitytės— dainą “Laiminga Diena”. Taigi jūsų teismui dar kartą matyti vaizdai, kurie tikiuosi praskaidrins šį šaltą rudenį.

2009 metų vestuvių sezono sezono uždarymo klipas BEGANTI NUOTAKA 2

Klipo BEGANTI NUOTAKA 2 “back stage”

2009 metų vestuvių sezono sezono uždarymo klipas BEGANTI NUOTAKA 2 (Laiminga diena)

Dalyviai
Idėja ir prodiusavimas: http://fresco.lt , Eigirdas Scinskas
Renginio koordinavimas: Lietuvis
Stilius: YURI
Makiažas: Karolina.lt
Suknelės: Sposabela.lt
Informacinis partneris: apievestuves.lt
Vairuotojai: minipeople.lt, DDAUTO.lt, BIGLIMO.LT
Maitinimas: WALLST.LT
Fotografas Eigirdas Scinskas E-S.lt
Back sage fotografas: VGFOTO.LT
Operatoriai: Tomas Tamkvaitis medushouse.com, Daniel Zmitrovič zzet.lt
Back stage operatorius: Aidas Bubinas operatorius.lt
ir kiti

Tema: Muzika , Straipsniai, publikacijos , aut. Aidas Bubinas , aut. Tomas Tamkvaitis

Atsakyti

El. paštas neviešinamas Privalomi laukeliai pažįmėti *

Tekste Jūs galite naudoti šiuos HTML kodus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*