Apie mus

Profesionalių video ir foto operatorių komanda:

Aidas Bubinas

Video operatorius, keliautojas, burlenčių instruktorius, alpinistas šiuo metu filmuojantis TV3, LNK, BTV ir Travel2life

FB.com/baidas123 - tel. nr.: +370 657 66770, el.p.: info@operatorius.lt, skype: baidas_ltu123

Timuras Augucevičius
Kūrėjas-multitalentas. Šmaikščios ir išradingos ''Muzikinės Pauzės'' sumanytojas ir įgyvendintojas, Ctv.lt serialo ''Riteriai II'' scenarijaus bendraautorius, operatorius, montuotojas, garsistas. Yra sukūręs trumpametražį filmą ''Kalvis''. Šiuo metu yra internetinės pokalbių laidos ''Važavimai su Tadu ir Timūru'' bendraautorius bei BTV laidos ''Auksarankiai'' žurnalistas ir operatorius. Lietuvos ryto televizijos Žinių naujienų ir Šeima - jėga vedėjas. Timūras dalyvauja įvairuose projektuose kaip aktorius, vedėjas, operatorius ar video montuotojas.

FB.com/timuras.augucevicius

Tomas Tamkvaitis

Fresco video studijos DOP'as (Director of Photography), šiuo metu MEDUS house dirbantis Italijoje ir kuriantis klipus tokioms pasaulinėms firmoms kaip BVLGARI, PITTI ir kitos. Vaidines ir filmaves ultrapank hipsterų filmą Konkistadorų keliais

FB.com/tamkvaitis

Salvijus Stravinskas

Brandaus vaizdo meno atstovas.

FB.com/salvijus.stravinskas

Gita Kelpšienė

Esu labai dėkinga gyvenimui už tai,kad atradau fotografiją. Tos akimirkos kurias aš galiu užfiksuoti fotoaparatu…tai žvilgsniai, jausmai, emocijos suteikia man begalo daug laimės. Norėčiau pasidalinti ta laime su Jumis. Norėčiau padovanoti būtent Jūsų gyvenimo akimirkas nuotraukose. Tikiuosi įamžinti jūsų pačius gražiausius gyvenimo įvykius.

FB.com/gita.kelpsiene - GitaFoto.lt