Paskelbta temoje: Muzika

Penki metai prabėgo, kaip viena diena. Taip taip 2014 metų rugsėjo 27 dieną sukanka lygiai penkeri metai projektui “Bėganti nuotaka 2”
Pasibaigus 2009 video filmavimo sezonui, Edmundas Sipkus (Fresco) ir Eigirdas Scinskas (E-S foto) sugeneravo idėją pagimdyti tęsinį vaizdo klipui “Beganti nuotaka”. Klipas buvo sukurtas, kaip reklama vestuvių parodai “Mūsų vestuvės”, kuri vyko viešbučio „Radisson Blu Hotel Lietuva“ konferencijų ir renginių centre. Idėja gimė iš to, kad vestuvių dieną dauguma jaunųjų bijo arba tiesiog neturi laiko išbandyti nestandartinius dalykus. Baigiantis vasarai kuomet visi su vestuvėmis dirbantys žmonės darosi laisvesni nuo savo tiesioginių darbų sukviesti juos į vieną komandą, kur kas lengviau. Kaip tarė taip ir padarė… suorganizavo nerealų, vienos dienos – nuo ankstyvo ryto iki velyvo vakaro, filmavimo – fotografavimo ‘workshop’a’. Sukvietė vestuvių operatorius, fotografus, vizažistus, “nuotakas” pajungė vestuvinių suknelių nuomą, apie 60 juodų Mercedes nuomuojamų vestuvėms, vestuvių planuotojus, renginių organizatorius ir net vieną šaunią baleto šokėją – Nailia Adigamova. Istorija nutyli kiek laiko reikėjo tam , kad apdoroti visą gautą medžiaga tačiau viso to pasekoje gimė trys klipukai. Pirmasis “pagrindinis” pagal Apocalyptica muzika, kurio prasmę sunku suprasti nepažiurėjus “back stage” arba “macking off” filmuką, na ir trečiasis linksmas ir nuotaikingas sulipdytas pagal Eglės— Jurgaitytės— dainą “Laiminga Diena”. Taigi jūsų teismui dar kartą matyti vaizdai, kurie tikiuosi praskaidrins šį šaltą rudenį.

2009 metų vestuvių sezono sezono uždarymo klipas BEGANTI NUOTAKA 2

Klipo BEGANTI NUOTAKA 2 “back stage”

2009 metų vestuvių sezono sezono uždarymo klipas BEGANTI NUOTAKA 2 (Laiminga diena)

Dalyviai
Idėja ir prodiusavimas: http://fresco.lt , Eigirdas Scinskas
Renginio koordinavimas: Lietuvis
Stilius: YURI
Makiažas: Karolina.lt
Suknelės: Sposabela.lt
Informacinis partneris: apievestuves.lt
Vairuotojai: minipeople.lt, DDAUTO.lt, BIGLIMO.LT
Maitinimas: WALLST.LT
Fotografas Eigirdas Scinskas E-S.lt
Back sage fotografas: VGFOTO.LT
Operatoriai: Tomas Tamkvaitis medushouse.com, Daniel Zmitrovič zzet.lt
Back stage operatorius: Aidas Bubinas operatorius.lt
ir kiti

Tema: Muzika , Straipsniai, publikacijos , aut. Aidas Bubinas , aut. Tomas Tamkvaitis

Pasaulinę žuvusiųjų eismo įvykiuose atminimo dieną, Vilniaus Katedros aikštę nušvietė 16 000 degančių žvakučių, skirtų nuo 1990 metų Lietuvos keliuose žuvusiesiems atminti ir pagerbti.
Lietuva praėjusiais metais pagal žuvusiųjų keliuose skaičių buvo pirma Europos Sąjungoje. 2012-aisias vienam milijonui gyventojų teko 100 žūčių eismo įvykiuose. Tai dvigubai daugiau už Europo Sąjungos vidurkį.
Gal ir skamba ciniškai, bet paskaičiuota, kad kiekviena žūtis kelyje valstybei vidutiniškai kainuoja 1,8 milijono litų. Tokia investicijų į inžinerines priemones tose vietose kur vyksta daugiausiai avarijų kaina. 16134 gyvybės kainavo 28 milijardus litų – vieną metinį biudžetą. Savaime aišku, moralinė netektis žmonėms dar didesnė ir liūdna ne dėl pinigų, o dėl žmonių. Jų neįgyvendintų svajonių ir nepadarytų darbų. 16134 žuvusių tai lygiai tiek, kiek gyvena Druskininkų mieste.

Music: Enya – Only Time
Connect With Enya:
Website: http://www.enya.com/
Facebook: https://www.facebook.com/officialenya
YouTube: http://www.youtube.com/user/enyatv

“Only Time” Lyrics:

Who can say where the road goes
Where the day flows, only time
And who can say if your love grows
As your heart chose, only time

Who can say why your heart sighs
As your love flies, only time
And who can say why your heart cries
When your love lies, only time

Who can say when the roads meet
That love might be in your heart
And who can say when the day sleeps
If the night keeps all your heart
Night keeps all your heart

Who can say if your love grows
As your heart chose
– Only time
And who can say where the road goes
Where the day flows, only time

Who knows? Only time

Tema: Muzika , Naujienos, informacija , aut. Aidas Bubinas

23»