Žymų archyvas: bernatonis

Iliuzionistas Rokas į stebuklingas magijos pasaulį papuolė pirmą kartą pamatęs iliuzionisto David Blane pasirodymą… Deja, tąkart triuko su moneta pakartoti nepavyko, tačiau tai buvo visko pradžia! Diena kai pradėjo tikėti, kad galės daryti stebuklus. Vėliau sekė profesionalų pamokos, knygos, daugybė valandų savarankiškų repeticijų, bendravimas su šio meno atstovais iš viso pasaulio.
Šio meno pagalba Rokas daro tai, ką mėgsta labiausiai – įkvėpti, motyvuoti ir priversti nusišypsoti net ir didžiausius skeptikus. Žmonių šypsenos ir emocijos, kurių sulaukia savo pasirodymų metu yra didžiausias atlygis už ilgas valandas, praleistas repetuojant.
Ir visiškai nesvarbu, kur vyksta pasirodymas – mažame Lietuvos miestelyje ar dideliame europos mieste – kiekvienas iš jų yra pats svarbiausias, kiekviena šypsena ir susižavėjęs žiūrovas toks pat svarbus! Kiekvienas pasirodymas yra didžiulis iššūkis nustebinti kiekvieną atėjusį ir padovanoti jam geriausias emocijas. Nusišypsokite ir patikėkite tuo kas dažnai atrodo tiesiog neįmanoma!
Asmeninis tinklaraštis: magician.lt

Tema: Naujienos, informacija , aut. Timūras Augucevičius