Žymų archyvas: Kelionė

Marokas – tai valstybė šiaurės vakarų Afrikoje. Nuo Lietuvos Marokas nutolęs daugiau nei per 4000 kilometrų. Tačiau šiandien jūs turite galimybę atsidurti Maroke vos per vieną dieną kartu su mylimu plieniniu žirgu.

Kelionės planas:
Išvykimas 2017.01.03 Vilnius-Malaga
Parvykimas 2017.01.16 Malaga-Vilnius

Motociklai priduodami prieš savaitę DSV terminale Vilniuje ir atsiimami Malagoje.
Tada, priklausomai nuo skrydžio laiko, 1 nakvynė Malagoje arba Tarifoje ir jūs jau Afrikoje!
O ką ten ?
Marokas toks didelis, kad net neaišku, nuo ko pradėti savo kelionę ir kaip tikslingiausiai išnaudoti atostogų laiką. Per vienas atostogas Maroko viso tikrai nepavyks pamatyti, bet galima atsirinkti tai, kas labiausiai traukia – miestai, gamta ar vietinis gyvenimas ir pagal pagrindinius prioritetus susikurti kelionės maršrutą.
Mūsų kelionės prioritetai:
1.Maistas.
Maroke nuo senų laikų yra paplitusi kulinarinių tradicijų visuma, kuri ir tapo Maroko nacionaline virtuve. Paveldėjusi virtuvių panašumus iš gretimų šalių – Alžyro ir Tuniso, ji priskiriama Magrebo virtuvei, kuri yra Islamo virtuvės dalis. Maroke plačiai paplitusios kelios tradicinės duonos rūšys – apvali ir vadinama baguette, kurios populiarumą lėmė prancūzų okupacija. Kaip ir kitose Magrebo virtuvės šalyse, čia labai populiarus kuskusas – tai stambios ir biriai virtos kvietinės kruopos, maišomos su riešutais ir džiovintais vaisiais. Maroke egzistuoja ir dar vienas, tačiau stambesnis kuskuso variantas – berkukešas.
2. Arbata.
Maroko virtuvės etiketas prie stalo beveik niekuo nesiskiria nuo kitų islamo šalių. Sėdint prie žemų staliukų įprastai yra valgoma tik rankomis. Laikantis ritualo, arbata visada patiekiama valgio pabaigoje. Maroko virtuvės pasididžiavimas – mėtų arbata. Rituališkas jos gėrimas Maroke išaugo į labai savitą arbatos gėrimo ceremoniją – Atai. Šią arbatą verda iš mėtų ir žaliosios arbatos bei daug cukraus. I. Dorelaitienė aiškina: „Pradėjus ceremoniją, arbata pilama iš specialaus arbatinuko, jį laikant 0,5 metro aukštyje tam, kad susidarytų putos. Išbandyti arbatos gėrimo ceremoniją Maroke tiesiog būtina.
3. Gamta ir žiupsnelis Maroko autentikos.
Fesas, Meknesas, Dades slėnis, Todros tarpeklis, toliausiai į pietus nutolęs Romos imperijos miestas – Volubilis, Sacharos dykuma, Argano aliejus, Kasablanka, smelėti paplūdimiai, vandenynas, berberai, džinai ir kiti stebuklai.
DCIM100MEDIADJI_0341.JPG
DCIM100MEDIADJI_0320.JPG
DCIM100MEDIADJI_0303.JPG
DCIM100MEDIADJI_0284.JPG
DCIM100MEDIADJI_0258.JPG
DCIM100MEDIADJI_0244.JPG
DCIM100MEDIADJI_0279.JPG
africa-all-big 392
africa-all-big 375
africa-all-big 344
africa-all-big 339

Kelionės kaina:
galutinės sumos nėra. Susiskaičiuokite patys.
1.Kaip avansą ir jūsų apsisprendimo užtikrinimą jums reikia pervesti 600 eurų. Už juos jūs gausite motociklo transportavimą Vilnius-Malaga-Vilnius, trumpą kelionės video filmuką, kelionės vadovą, patarimų prieš kelionę ir kelionės metu, jei neturite tokių kelionių patirties ar įdomių istorijų iš kelionių, jei turite.
Papildomai jums kainuos:
2. Lėktuvo bilietai Vilnius-Malaga-Vilnius ~200eur.
3. Keltas iš Ispanijos į Maroką ir atgal 100 eur.
4. Maistas apie 20 eur/dienai.
5. Nakvynė apie 30 eur/nakčiai
6. Kuras 200 eur.
7. Prizai, siurprizai, lauktuvės, lankytinos vietos, masažo salonai pagal pageidavimus.

Kainos pateiktos preliminarios, bet tikėtina, kad galutinė suma dviems savaitėms vienam žmogui su motociklu turėtų būti apie 1800 eur ir papildomai apie 1000 eur keleiviui (jei toks yra).

p.s. Važiuojant motociklu iš Lietuvos išlaidos vien kurui iki Maroko sudarytu apie 800 eur. Kelių mokesčiai apie 300 eur. taip pat 6 nakvynės apie 300 eurų. Tad sutaupote apie 500eurų ir beveik savaitę laiko savo atostogų.

dėl kelionės detalių ir rezervacijos kreipkitės +370 657 66770 arba aidas@bubinas.lt arba www.facebook.com/aidas.bubinas/

Tema: Motociklai , Naujienos, informacija , Operatoriaus kelionės , Straipsniai, publikacijos , aut. Aidas Bubinas